Ondernemingsverenigingen

Secretariaat Venrays Ondernemers Platform

Paul Verhoeven

verhoeven5000@hotmail.com
Mob. 06-51614499

Agri Business Groep Venray e.o.

Edward Smedts

Mariet Janssen
Blankenberg 1
7809 EV Leunen
info@agribizz-venray.nl

edwardsmedts@vitelia.nl
Dep. Petersstraat 27
5808 BB Oirlo
Postbus 5030
5800 GA Venray
Tel. 0478-578121

BVV (Louise van Vegchel)

Peter Deriks

Meidoorn 30
5757 CH Liessel
Tel. 0478-551677
Fax. 0478-551611
info@bvvenray.nl

p.deriks@viduro.nl
Nieuwenbergweg 7a
5961 NR Horst
Tel. 0478-571100
Mob. 06-10582837

ICV

Rene C.W. Francken

Jasper Heesakkers
Postbus 474
6040 AL GK Roermond
Godsweerdersingel 77
6041 GK Roermond
Tel. 0475-352610
heesakkers@lwv.nl

Tatralaan 7
5801 KJ Venray
rene.francken@montair.nl
Mob. 06-83253820

KHN Venray

Geert Pelzer

Arjan Wienen
Grotestraat
Venray
venray@khn.nl

geertpelzer@ziggo.nl
Raadhuisstraat 18
5801 MA Venray
Tel.   0478-589779
Mob. 06-51356716

LLTB Venray ( Sepp Willemsen )

Peter van Dijck

Rietweg 4
5811 BN Castenray
Mob. 06–14479498
seppenlily@home.nl

FAvandijck@erkensict.nl
Peelweg 39
5813 AD Ysselsteyn
Tel. 0478-546370
Mob. 06-53725149

MKB Grens en Maas

Roger Smits

Rijksweg zuid 14
5856 AB Wellerlooi
grensenmaas@gmail.com

Hamert 2
5856 XL Wellerlooi
roger@hamert.nl
Tel. 077-4731260
Mob. 06-33313333

MKB Limburg afd. Venray

p/a MKB Limburg

Postbus 910
6040 AX Roermond

info@mkblimburg.nl
Steegstraat 5
6041 EA Roermond
Postbus 910
6040 AX Roermond
Tel. 0475–786400

OOZO

Maurice Janssen

Geijsterseweg 1
5807 AT Oostrum
Tel. 0478-640770
info@finidi.nl

Geijsterseweg 1
5807 AT Oostrum
Tel. 0478-640770
info@finidi.nl

Venray Centraal

Theo Klabbers

Henseniusplein 3
5801 BB Venray
info@venray-centraal.nl
www.venraybloeit.nl

venray@melskens.nl
Schoolstraat 25e
5801BN Venray
Tel. 0478-583467

Vereniging Zelfstandige Ondernemers biz

Paul Verhoeven

Mariëlle Smits – van Rosmeulen
Veldstraat 22
5815 CX Merselo
secretariaat@vzo.biz
www.vzo.biz

verhoeven5000@hotmail.com
Paardekopweg 21
5813 AT Ysselsteyn
Mob. 06-51614499

Ondernemend Venray

René Duijkers

P/a Keizersveld 87
5803 AP Venray
T. 0478-583097
info@ondernemendvenray.nl

Keizersveld 87
5803 AP Venray
Tel. 0478-583097
Mob. 06-52662214
rduijkers@avydo.nl

Ind. Contactgroep Meerlo-Wanssum

Herman Rutten

Hans Besseling
Secretariaat
Piet van Elsstraat 7
5861 AW Wanssum
kclermonts@kersteneurope.com

Penningmeester ondernemers platform

Pieter Weijs

p.weijs@rhmweb.nl
Postbus 68
5800 AB Venray
Tel. 0478-584333
Bank rek. 11 44 13 479

p.weijs@rhmweb.nl
Postbus 68
5800 AB Venray
Tel. 0478-584333
Bank rek. 11 44 13 479

Organisatie Venrayse Ondernemers Prijzen

Joost van der Weiden

joostvanderweiden@oneline.nl
Tel. 0478-588 682
Mob. 06-53104347

joostvanderweiden@oneline.nl
Tel. 0478-588 682
Mob. 06-53104347

Gemeente Venray

Marcel Robroek | Hans Beterams

Marcel Robroek
marcel.robroek@venray.nl
Tel. 0478-523788
Mob. 06-41340205