Ondernemingsverenigingen

Secretariaat Venrays Ondernemers Platform

Mariëlle Smits – van Rosmeulen

marielle@smitsdakbedekkingen.nl
Mob. 06-47147030

Smits Dakbedekkingen
Metaalweg 14
5804 CG Venray
T 0478 – 546527
M 06 – 47147030>
E marielle@smitsdakbedekkingen.nl
I www.smitsdakbedekkingen.nl

Agri Business Groep Venray e.o.

Edward Smedts

Mariet Janssen
Blankenberg 1
7809 EV Leunen
info@agribizz-venray.nl

edwardsmedts@vitelia.nl
Dep. Petersstraat 27
5808 BB Oirlo
Postbus 5030
5800 GA Venray
Tel. 0478-578121

BVV (Louise van Vegchel)

Peter Deriks

Meidoorn 30
5757 CH Liessel
Tel. 0478-551677
Fax. 0478-551611
info@bvvenray.nl

p.deriks@viduro.nl
Nieuwenbergweg 7a
5961 NR Horst
Tel. 0478-571100
Mob. 06-10582837

ICV

Rene C.W. Francken

Jasper Heesakkers
Postbus 474
6040 AL GK Roermond
Godsweerdersingel 77
6041 GK Roermond
Tel. 0475-352610
heesakkers@lwv.nl

Tatralaan 7
5801 KJ Venray
rene.francken@montair.nl
Mob. 06-83253820

KHN Venray

Gijs Schapendonk

Arjan Wienen
Grotestraat
Venray
venray@khn.nl

Proeflokaal Goesting
Henseniusplein 13
5801 BB Venray

www.proeflokaalgoesting.nl

t: +31 (0)6 38 74 91 74

e: gijs@proeflokaalgoesting.nl

LLTB Venray ( Sepp Willemsen )

Peter van Dijck

Rietweg 4
5811 BN Castenray
Mob. 06-14479498
seppenlily@home.nl

FAvandijck@erkensict.nl
Peelweg 39
5813 AD Ysselsteyn
Tel. 0478-546370
Mob. 06-53725149

MKB Grens en Maas

Roger Smits

Rijksweg zuid 14
5856 AB Wellerlooi
grensenmaas@gmail.com

Hamert 2
5856 XL Wellerlooi
roger@hamert.nl
Tel. 077-4731260
Mob. 06-33313333

MKB Limburg afd. Venray

p/a MKB Limburg

info@mkblimburg.nl
Steegstraat 5
6041 EA Roermond
Postbus 910
6040 AX Roermond
Tel. 0475–786400

OOZO

Maurice Janssen

OOZO (Theo Camps) Oosterthienweg 2 5807 AG Oostrum Tel. 0478-513660 oozo.oostrum@gmail.com

Geijsterseweg 1
5807 AT Oostrum
Tel. 0478-640770
info@finidi.nl

Venray Centraal

Sheila de Bruijn

Henseniusplein 3
5801 BB Venray
info@venray-centraal.nl
www.venraybloeit.nl

Vereniging Zelfstandige Ondernemers biz

Erik Hegger

VZO Ysselsteyn Heide Merselo Vredepeel Leunen Veulen

secretariaat@vzo.biz

info@smitsdakbedekkingen.nl
Mariëlle Smits

erik.hegger@cemcolori.nl
Jan Poelsweg 20
5813 BN  YSSELSTEYN

 

Ondernemend Venray

René Duijkers

P/a Keizersveld 87
5803 AP Venray
T. 0478-583097
info@ondernemendvenray.nl

Keizersveld 87
5803 AP Venray
Tel. 0478-583097
Mob. 06-52662214
rduijkers@avydo.nl

Ind. Contactgroep Meerlo-Wanssum

Herman Rutten

Hans Besseling
Secretariaat
Piet van Elsstraat 7
5861 AW Wanssum
kclermonts@kersteneurope.com

Penningmeester ondernemers platform

Pieter Weijs

p.weijs@rhmweb.nl
Postbus 68
5800 AB Venray
Tel. 0478-584333
Bank rek. 11 44 13 479

Organisatie Venrayse Ondernemers Prijzen

Ron van den Heuvel

Gemeente Venray

Marcel Robroek | Hans Beterams

Marcel Robroek
marcel.robroek@venray.nl
Tel. 0478-523788
Mob. 06-41340205